+48 732 068 603

Zasady spotkań

Ogólne zasady sesji

Skuteczność procesu zależy od bardzo wielu czynników. Bardzo duże znaczenie ma tutaj motywacja Klienta  oraz gotowość na podjęcie zmian w swoim życiu.
 
Biorąc pod uwagę powyższe, mimo mojego dużego zaangażowania oraz ukierunkowanego wsparcia Klienta, tak aby wynik pracy psychologicznej był jak najbardziej efektywny, nie  mogę zagwarantować Klientowi osiągnięcia wyznaczonego przez niego celu. Nie mogę zatem wziąć odpowiedzialności za powodzenie procesu spotkań oraz realizację oczekiwanych przez Klienta celów.
 

Płatności za wizyty

1.  Klient dokonuje płatności za pierwsze spotkanie poprzez formularz, który znajduje się tutaj. Kolejne spotkania opłaca się przez sklep. Link tutaj
2. Warunkiem przyjęcia płatności jest podanie w formularzu danych osobowych na potrzeby wystawienia automatycznej faktury oraz w razie potrzeby kontaktu z Klientem. 
3.  Płatność odbywa się automatycznie z wykorzystaniem tPay.
 

Odwoływanie wizyt

1.  Dobrą praktyką jest odwoływanie bądź zmiana terminu spotkań z wyprzedzeniem, dlatego proszę żeby odwołanie lub zmiana terminu sesji odbywały się do 24h przed ustalonym terminem sesji. 
2.  Jeżeli Klient nie odwoła wizyty i nie pojawi się na umówionym spotkaniu, koszt spotkania nie będzie zwrócony.
3.  W przypadku, gdy Klient odwoła opłaconą wizytę lub będzie chciał zmienić termin wizyty poszukamy nowego terminu bądź otrzyma zwrot środków na konto.
 

Pokój spotkań online

1.  Sesje online realizowane są z wykorzystaniem serwisu whereby.com. Pokój spotkania znajduje się tutaj.
2.  Instrukcja dołączanie do wizyty (konfiguracja mikrofonu i kamery) znajduje się tutaj.
3.  Zalecam podczas spotkania użycia słuchawek telefonicznych z mikrofonem (w przypadku sesji dla par wystarczą jedne na parę).
4.  Możemy w razie potrzeby skorzystać ze Skype.
5.  Sesje odbywają się o ustalonej przez system rezerwacji porze albo o godzinie ustalonej bezpośrednio ze mną.
 

Opieka nad dziećmi

Jako Psycholog Relacji troszczę się o bezpieczeństwo każdego członka rodziny, dlatego nie prowadzę sesji przeznaczonych dla osób dorosłych w obecności dzieci. To ważne też dla Twojego/Waszego komfortu bycia tu i teraz.
 
Dziękuję za zapoznanie się a w razie pytań proszę o kontakt tutaj. 🙂