+48 732 068 603

Zasady spotkań

Ogólne zasady sesji

Skuteczność procesu zależy od bardzo wielu czynników. Bardzo duże znaczenie ma tutaj motywacja Klienta  oraz gotowość na podjęcie zmian w swoim życiu.
 
Biorąc pod uwagę powyższe, mimo mojego dużego zaangażowania oraz ukierunkowanego wsparcia Klienta, tak aby wynik pracy psychologicznej był jak najbardziej efektywny, nie  mogę zagwarantować Klientowi osiągnięcia wyznaczonego przez niego celu. Nie mogę zatem wziąć odpowiedzialności za powodzenie procesu spotkań oraz realizację oczekiwanych przez Klienta celów.  Wizyty konsultacyjne oraz terapeutyczne nie są poradnictwem psychologicznym.
 

Płatności za wizyty

1.  Klient dokonuje płatności za pierwsze spotkanie poprzez formularz, który znajduje się tutaj. Kolejne spotkania opłaca się przez sklep. Link tutaj
2. Warunkiem przyjęcia płatności jest podanie w formularzu danych osobowych na potrzeby wystawienia automatycznej faktury oraz w razie potrzeby kontaktu z Klientem. 
3.  Płatność odbywa się automatycznie z wykorzystaniem Tpay lub Przelewy24.
 

Odwoływanie wizyt

1.  Proszę Państwa żeby, w razie potrzeby, zmiana terminu lub odwołanie spotkania odbywały się do 24 godzin przed ustalonym terminem wizyty. Umawiając się z Państwem na wizytę rezerwuję dla Państwa czas i miejsce na spotkanie, w związku z tym potrzebuję wiedzieć z odpowiednim wyprzedzeniem o ewentualnych zmianach. Dziękuję. 😉 
2.  Jeżeli Klient nie odwoła wizyty 24 godziny przed wizytą lub nie pojawi się na umówionym spotkaniu, koszt spotkania nie będzie zwrócony. Jeśli wizyta nie została opłacona Klient będzie musiał uregulować pełną płatność za spotkanie. Jest to płatność za zarezerwowany czas i miejsce, dlatego nie będę mogła rozpatrywać Państwa indywidualnej sytuacji. Dziękuję za wyrozumiałość. 🙂 
3.  W przypadku, gdy Klient odwoła opłaconą wizytę z 24 godzinnym wyprzedzeniem lub będzie chciał zmienić termin wizyty, poszukamy nowego terminu bądź otrzyma pełny zwrot środków na konto.
 

Pokój spotkań online

1.  Sesje online realizowane są z wykorzystaniem serwisu whereby.com. Pokój spotkania znajduje się tutaj.
2.  Instrukcja dołączanie do wizyty (konfiguracja mikrofonu i kamery) znajduje się tutaj.
3.  Zalecam podczas spotkania użycia słuchawek telefonicznych z mikrofonem (w przypadku sesji dla par wystarczą jedne na parę).
4.  Możemy w razie potrzeby skorzystać ze Skype lub WhatsApp.
5.  Sesje odbywają się o ustalonej przez system rezerwacji porze albo o godzinie ustalonej bezpośrednio ze mną.
 

Opieka nad dziećmi

Jako Psycholog Relacji troszczę się o bezpieczeństwo każdego członka rodziny, dlatego nie prowadzę sesji przeznaczonych dla osób dorosłych w obecności dzieci. To ważne też dla Twojego/Waszego komfortu bycia tu i teraz.
 
Dziękuję za zapoznanie się, a w razie pytań proszę o kontakt tutaj. 🙂