+48 732 068 603

Sprawdź z jakiego wsparcia możecie skorzystać.

Pamiętaj, że pokonanie kryzysu w parze zależy też od osobistego spokoju. Kiedy wspólne spotkania nie są możliwe rozważ wizyty indywidualne. 

Konsultacja psychologiczna
(230 zł/60 min)

To pierwsze spotkanie, które zazwyczaj jest wstępem do dalszych sesji w formie terapii bądź wsparcia life balance. Zwykle potrzebujemy kilku spotkań konsultacyjnych zanim wystartujemy z właściwym wsparciem. Konsultacja (gabinet/online) pozwala przedstawić szczegółowo problem, ustalić na czym Tobie/Wam zależy, rozwiać wszelkie wątpliwości, poczuć się pewnie. Wizyty odbywają się 2 razy w miesiącu (jest możliwość częstszych spotkań). 

Terapia par
(250 zł/60 min.)

Jest metodą kompleksowego, szytego na miarę wsparcia par i małżeństw w przeżywanych trudnościach. Podczas sesji osiągamy kolejne cele, na których Wam zależy.  Dzięki sesjom (gabinet/online) w Waszej codzienności może pojawić się więcej zrozumienia i bliskości, a mniej nieporozumień i kłótni. Jeśli czujecie, że potrzebujecie przerobić wątki z przeszłości to przejdziemy przez nie razem tak żebyście wreszcie poczuli, że to temat zamknięty. 

Wizyty odbywają się 2 razy w miesiącu. 

Pierwsza wizyta to zawsze konsultacja psychologiczna.

Terapia indywidualna
(230 zł/60 min.)

Jest metodą kompleksowego, szytego na miarę wsparcia indywidualnego w przeżywanych trudnościach. To czego potrzebujesz, a więc Twoje cele, zawsze ustalamy na początku. Dzięki temu masz pewność, że idziemy właściwą ścieżką. Dzięki terapii (gabinet/online) możesz poradzić sobie zarówno z trudnościami jakie aktualnie przeżywasz jak i z tematami z przeszłości. Sesje odbywają się w atmosferze zaufania, a pierwsze efekty możesz zobaczyć już po kilku spotkaniach. Oczywiście ich skala zależna jest od ilości trudności jakie chcesz przepracować. Wizyty odbywają się 2 razy w miesiącu. 

Pierwsza wizyta to zawsze konsultacja psychologiczna.

Wsparcie life balance
(230 zł/60 min.)

Jest metodą kompleksowego, szytego na miarę wsparcia w szukaniu życiowego balansu, harmonii i spokoju w sobie. To autorska metoda pomocy dla osób, które czują, że ich życie przestaje ich satysfakcjonować, nierzadko z powodu presji której doświadczają, ilości obowiązków i trudności z godzeniem różnych ról życiowych. To wsparcie (gabinet/online) dla osób, które chcą żyć w zgodzie ze sobą i na nowo odzyskać radość z życia!

Wizyty odbywają się 2 razy w miesiącu. 

Pierwsza wizyta to zawsze konsultacja psychologiczna.

Najczęściej zadawane pytania:

Na początek zapraszam Was/Cię na pierwszą wizytę konsultacyjną. 

Termin zarezerwujesz tutaj

Pojedyncze spotkanie dla pary lub indywidualne trwa 60 minut.

Spotykamy się co tydzień albo co dwa tygodnie.

To bardzo indywidualne i zależy np. od trudności z jakimi się zgłaszasz/cie. Nierzadko już po kilku sesjach możesz/cie poczuć pierwsze efekty.

Jakościowo dzieje się dokładnie to samo co w trakcie spotkania na żywo. Różnica jest taka, że tutaj Ty/Wy musisz zatroszczyć się o spokojne warunki do rozmowy.

Dlaczego wsparcie psychologiczne online? sprawdź

Łączymy się przez zamknięty pokój na platformie whereby.

Link tutaj

Instrukcja logowania tutaj.

W razie potrzeby możemy skorzystać z innych opcji: sprawdź

Zdarza się, że problem wiąże się z kamerą i mikrofonem. To ważne, żeby przed spotkaniem upewnić się, że działają one u Ciebie/Was prawidłowo. Dzięki temu będziemy się dobrze widzieć i słyszeć. 

Siebie. 😉 W przypadku wizyty online tak jak pisałam wyżej, sprawnej kamerki i mikrofonu. Przydadzą się też proste słuchawki.

Nie musisz/cie się specjalnie przygotowywać. W trakcie spotkania, zadając pytania, pomogę Ci/Wam opowiedzieć o tym co ważne.

Jako Psycholog Relacji troszczę się o bezpieczeństwo każdego członka rodziny, dlatego nie prowadzę sesji przeznaczonych dla osób dorosłych w obecności dzieci. To ważne też dla Twojego/Waszego komfortu bycia tu i teraz.

To bardzo ważne, żebyście czuli się komfortowo i bezpiecznie, dlatego nie prowadzę sesji mieszanych. To co “pada” jest zawsze przy obecności obojga z Was. Jeśli pracujecie nad Waszą relacją to zawsze razem.

Tak. Ważne, żeby to zrobić do 24 godzin przed spotkaniem.

Na pierwsza wizytę umówisz się tutaj, a kolejne wizyty opłacisz przez sklep: LINK TUTAJ

Masz inne pytanie?