+48 732 068 603

Wspieram pary, małżeństwa i osoby w bliskich związkach w odzyskaniu równowagi i spokoju.

Kocie Kadry
Kocie Kadry

Karolina Bracha

Jestem psychologiem relacji, terapeutką par i specjalistką life balance. Moją zawodową misją jest pomoc w odzyskaniu spokoju i harmonii, szczególnie w życiu małżeńskim i rodzinnym. Temat pomocy parom jest mi szczególnie bliski. Przez ostatnie kilka lat pracowałam w prywatnym gabinecie pomagając parom pokonać kryzys i nierzadko odbudować bliskość, której z różnych powodów zaczęło im brakować. W tym czasie współtworzyłam również projekt wspierający pary. Dodatkowo swoje doświadczenie psychologiczne zdobyłam m.in. w Polskim Centrum Profilaktyki, Centrum Zdrowia Psychicznego oraz Ośrodku Psychoterapii i Usług Szkoleniowych.

Szukając swojej życiowej harmonii zdecydowałam się stworzyć miejsce, które będzie kompleksowo wspierać pary i małżeństwa w odnalezieniu równowagi i spokoju.

Ja prywatnie

Prywatnie jestem żoną i mamą. Myślę, że nie byłoby mnie tutaj gdyby nie moje osobiste wartości, w których małżeństwo i rodzinę stawiam najwyżej. Wiem też dobrze, że w życiu pojawiają się momenty, w których o balans i równowagę nadzwyczaj ciężko...!

Jestem przekonana, że doświadczenie tworzenia własnej rodziny pomaga mi lepiej zrozumieć to z czym się zgłaszacie, a tym samym lepiej Wam pomagać.

0 +
liczba sesji indywidualnych
0 +
liczba sesji dla par
0
lata doświadczenia

Żyjemy w czasach, w których tempo bywa zawrotne.

To trudne wracać do domu, w którym panuje grobowa atmosfera, a żadne z Was nie wie co z tym zrobić, bo każdy krok jeszcze bardziej pogłębia konflikt.

Wykształcenie i metody pracy

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim, Studium Rodziny oraz Systemowy Kurs Terapii Par. Jestem terapeutką metody otwartego dialogu z kwalifikacjami uzyskanymi na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Pracuję w sposób integratywny – łączę różne podejścia. Wykorzystuję metody otwartego dialogu, podejście skoncentrowane na rozwiązaniach, podejście systemowe, psychologię pozytywną oraz psychologię twórczości.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji a warsztat pracy stale poszerzam biorąc udział w szkoleniach tematycznych oraz konferencjach poświęconych tematyce par i wsparciu life balance.

Opinie o mnie

 • Wreszcie potrafimy się dogadać i normalnie rozmawiać. Tego właśnie nam brakowało...nawet nie ma już tylu emocji. Polecamy terapię u Pani Karoliny.

  Anna Rycerz
 • Bardzo empatyczna terapeutka, zaangażowana w pomoc i budząca zaufanie

  Kamila Syrytczyk
 • Dzięki Pani psycholog odzyskałam zaufanie do specjalistów tej branży. Widać, że zna sie na swojej pracy i wspiera na najwyzszym poziomie.

  Krystyna Gadowska
 • To bardzo dobra terapeutka, dzięki której w moim związku jest zdecydowanie lepiej. Warto skorzystać z pomocy.

  Tomasz Zieliński
 • To nie było moje pierwsze doświadczenie z terapią, ale tym razem to był strzał w 10! Pani Karolina pomogła mi uporać się z przeszłością i zacząć cieszyć się życiem. Dziękuję! 😉

  Dominik Kruk
 • Zdecydowanie polecam 🙂

  Gabriela Jurek
 • Z pomocą Pani Karoliny poradziliśmy sobie z małżeńskim kryzysem i lepiej się zrozumieliśmy. Trudno było nam zakończyć wspólne spotkania, bo mimo trudu terapii czuliśmy się bardzo zaopiekowani!

  Ewelina Jackowska
 • Wspaniały ciepły i profesjonalny terapeuta. Polecam z całego serca 🙂 Bo wszystko co wydaje sie nie do uratowania w rezultacie ewoluuje jak kwiat i przeradza sie w piękne nowe uczucie 🙂

  Anna Dobosz

Co mnie wyróżnia?

Ukierunkowana pomocPokora nakazuje mi pamiętać, że nie da się być dobrą we wszystkim, dlatego specjalizuję się we wsparciu par i małżeństw. Jesteś w dobrych rękach! 

Osobiste doświadczenieJestem przekonana, że doświadczenie tworzenia własnej rodziny pomaga mi lepiej zrozumieć to z czym się zgłaszacie, a tym samym lepiej Wam pomagać.
 
Praktyczna zaciętośćJestem przede wszystkim praktykiem! Wiedza teoretyczna jest dla mnie wyłącznie drogą do jej praktycznego wykorzystania. Uwielbiam kiedy moja pomoc szybko przekłada się na Waszą codzienność!